انتشار اولین تصاویر از «اخبار جهان» / همکاری مجدد تام هنکس با پل گرین‌گرس

 

سه ماه پس از دیده شدن تام هنکس در فیلم «سگ تازی»، اولین تریلر از فیلم جدید وی با عنوان «اخبار جهان» دیده شد.

به گزارش ورایتی، کلیپی یک دقیقه‌ای دیروز از سوی یونیورسال پیکچرز منتشر شد تا نشان دهد تام هنکس در فیلم جدیدش در چه فضایی سیر می‌کند. هر چند این کلیپ تریلر رسمی فیلم نیست و تریلر رسمی به زودی منتشر می‌شود. خود فیلم نیز قرار است روز کریسمس و ۲۵ دسامبر راهی سینماها شود.

این فیلم با عنوان «اخبار جهان» حاصل یک همکاری دوباره بین پل گرین‌گرس و هنکس است که پیشتر با «کاپیتان فیلیپس» با هم همکاری کرده و نامزدی اسکار ۲۰۱۳ برای بهترین فیلم را نیز کسب کرده بودند.

«اخبار جهان» برمبنای کتاب پرفروش پائولت جیلس ساخته شده و فیلمنامه آن با همکاری گرین‌گراس و لوک دیویس نوشته شده است. دیویس نامزدی فیلمنامه اقتباسی را سال ۲۰۱۶ برای «شیر» کسب کرد.

 

 

داستان این فیلم در سال ۱۸۷۰ می‌گذرد و داستان با تمرکز بر کاپیتان جفرسون کایل کید با بازی هنکس جلو می‌رود. وی یک کهنه کار جنگ است که حالا به عنوان یک قصه‌گوی شفاهی در صحرای تگزاس سفر می‌کند تا نمایشی تک نفره از داستان‌های دور بر جهان را روایت کند. وی در تگزاس به دختری نوجوان به نام جوآنا با بازی هلنا زنگل برمی‌خورد که آخرین بازمانده یک سانحه در صحرا از قبیله کیوواست و می‌خواهد پیش عمه و عمویش برود. کید می‌پذیرد به او کمک کند و او را به خانه‌اش برساند و در این سفر همه زندگی خود وی تغییر می‌کند.

 

 

دیگر بازیگران «اخبار جهان» شامل مایکل کووینو، فرد هچینگر، نیل سندیلندز، توماس فرانسیس مورفی، مارس وینینگام و الیزابت مارول است.

 

 

منبع: مهر

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا