انتقاد تند کمدین معروف آمریکایی از دونالد ترامپ / با باز کردن دهان خود اغتشاش به وجود می‌آوری!

 

ست مایرز چهره سرشناس و محبوب تلویزیونی آمریکا در مورد تغییر شکل ترامپ به یک دیکتاتور بحث کرد و به تاکتیکهای شرورانه حزب او حمله کرد.

به گزارش گاردین، ست مایرز مجری برنامه معروف و پربیننده «Late-night»(آخر شب) به آخرین پیشنهاد شوم رئیس جمهور مبنی بر اینکه وی ممکن است از انتقال مسالمت آمیز قدرت امتناع ورزد حمله کرد ضمن اینکه به بررسی چگونگی تلاش جمهوری خواهان برای برچیدن این روند پرداخت.

ست مایرز چهره سرشناس و محبوب تلویزیونی آمریکا در مورد تغییر شکل ترامپ به یک دیکتاتور بحث کرد و به تاکتیکهای شرورانه حزب او حمله کرد.

ست مایرز در برنامه «Late-night»(آخر شب) هشدار داد که آمریکا به همان اندازه که ما همیشه به از دست دادن دموکراسی خود نزدیک بوده ایم، نزدیک است. وی این اظهارات را با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ در مورد انتظار برای دیدن آنچه که با نتیجه انتخابات اتفاق می افتد به عنوان یک لحظه واقعاً خیانت آمیز، عنوان کرد و گفت که ترامپ به انتقال صلح آمیز قدرت تن نخواهد داد.

او همچنین از عدم هشدار از طرف دیگر ابراز نگرانی کرد.

او گفت: چرا دموکراتهای منتخب بیشترین وضعیت اضطراری را ندارند که اینگونه عمل کنند؟ آنها تقریباً به اندازه مسول پذیرش نظم و قانون که می گوید، سلام شما نمی توانید به آنجا بروید،موثر است همانطور که آنها به آنجا می روند!

اعتقاد ترامپ در مورد تقلب در انتخابات بر اساس ادعاهای ساختگی وی در مورد رای گیری از طریق نامه الکترونیکی است و او معتقد است که در غیر این صورت به هیچ وجه بازنده انتخابات نخواهد بود.

مایرز به ترامپ یادآوری کرد: شما در کل سال 50 درصد از میانگین نظرسنجی رای گیری را کسب نکرده اید.

او ادعا کرده که دموکراتها در تلاشند تا اغتشاش به وجود بیاورند که میرز در پاسخ گفت: شما فقط با باز کردن دهان خود اغتشاش به وجود می آورید.

مایرز کاملا صریح در مورد جمهوری خواهان گفت که برنامه آنها سرقت انتخابات است و او از عمق وقاحت ترامپ و دار و دسته اش شگفت زده است.

وی گفت: آنها این مساله را پنهان نمی کنند زیرا همه ما می دانیم که این بازی چیست.

استفن کولبرت دیگر چهره مشهور تلویزیونی در برنامه پربیننده «The Late Show» (شوی دیرهنگام) در مورد اعتراضات مداوم در این هفته در پاسخ به عدم اجرای عدالت برای قتل «برئونا تیلور» صحبت کرد و به اقدامات و رفتار نادرست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تاخت.

 

منبع: فارس

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا