تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره آنلاین هنر زنده است

 

به گزارش عصرسینما، مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه جشنواره “هنر زنده است” تا 15 بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

روابط عمومی جشنواره هنر زنده است اعلام کرد که درپی تقاضاهای مکرر هنرمندان و ضمن تماس های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره “هنر زنده است” با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه موافقت کرد.

شورای سیاستگذاری جشنواره با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات دانشگاهها و مدارس عالی و حضور در جشنواره های متعدد از سوی هنرمندان عزیز است ، با تمدید مهلت تحویل آثار تا 15 بهمن ماه موافقت کرد.

جشنواره ی هنر زنده است در چهاربخش فیلم(به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر(به دبیری بهروز غریب پور)، موسیقی(به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت(به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره پذیرای تولیدات متنوع هنرمندان جوان کشور- در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخشهای غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشر شده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان پرداخت خواهد کرد.

جشنواره آنلاین هنر زنده است

 

نخستین دوره جشنواره آنلاین “هنر زنده است” را مؤسسه فرهنگی هنری “برداشت آخر” و مجموعه فرهنگی هنری “مربع11 ” برگزار می‌‌کنند و متقاضیان جهت کسب اطلاع از جزئیات فراخوان جشنواره با شماره 09035943899 تماس بگیرند.

همچنین برای دریافت اخبار جشنواره و مطالعه کامل فراخوان می‌توانند به آدرس سایت و اینستاگرام https://portal.aafestival.ir مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط زیر را نیز درباره جشنواره هنر زنده است، میتوانید بخوانید:

علی نصیریان رئیس هیات ‌داوران جشنواره هنر زنده است شد

معادی، کریمی، میرکریمی و مکری / داوران بخش فیلم جشنواره هنر زنده است معرفی شدند

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا