حذف صحنه های بازی لینا هیدی در نسخه نهایی فیلم «ثور 4»

 

لینا هیدی، بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» قرار بود حضور کوتاهی در فیلم «ثور: عشق و تندر» (Thor: Love and Thunder) داشته باشد، اما صحنه او از این فیلم حذف شده است.

فیلم «ثور: عشق و تندر» قرار است هفته آینده اکران شود و واکنش‌های اولیه به این فیلم تاکنون بسیار مثبت بوده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعاتی از حذف حضور افتخاری برخی از شخصیت‌ها منتشر شده است. ورایتی گزارش داد که لینا هیدی، بازیگر سریال بازی تاج و تخت یک صحنه کوتاه را برای فیلم «ثور: عشق و تندر» ضبط کرده بود که این صحنه از نسخه نهایی فیلم حذف شده است.

این خبر درواقع براساس شکایت هیدی از آژانس Troika بریتانیا فاش شده است که براساس دادخواست هیدی، او هیچ حق کمیسیونی برای حضور در سه فیلم دریافت نکرده که فیلم «ثور 4» یکی از این سه فیلم است. ورایتی با اینکه تایید کرد صحنه هیدی از فیلم حذف شده، اما در شکایت او عنوان شده که تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم شخصا با او برای حضور در فیلم ملاقات کرده است. بااین‌حال، مشخص نیست که دقیقا او چه نقشی را بازی کرده و به چه دلیلی صحنه هیدی از فیلم حذف شده است.

البته لینا هیدی تنها یکی از بازیگرانی است که ظاهرا صحنه کوتاه و افتخاری آن از نسخه نهایی و اکران فیلم «ثور: عشق و تندر» حذف شده است. به‌ تازگی کریستین بیل، بازیگر نقش گور قصاب خدایان در مصاحبه با ComicBook فاش کرد که پیتر دینکلیج،‌ بازیگر نقش ایتری و جف گلدبلوم، بازیگر نقش گرندمستر هر دو صحنه‌هایی کوتاه را برای فیلم ضبط کرده بودند، اما این صحنه‌ها در نسخه نهایی فیلم وجود نداشتند.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم فیلم «ثور» بر عهده تایکا وایتیتی است که پیش از این فیلم «ثور: راگناروک» را کارگردانی کرد. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه فیلم «ثور 4» کمک کرده است. کریس همسورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون، کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، شان گان، جیمی الکساندر، تایکا وایتیتی، راسل کرو، لوک همسورث، مت دیمون، سم نیل و ملیسا مک‌کارتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «ثور: عشق و تندر» حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم «ثور: عشق و تندر» قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) اکران شود.

فیلم «ثور 4»

خبر زیر را نیز میتوانید بخوانید:

تایکا وایتیتی روی صندلی کارگردانی جدیدترین قسمت «جنگ ستارگان» می‌نشیند

منبع: زومجی

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا