دیوید فینچر ساخت فصل سوم «شکارچی ذهن» را منتفی اعلام کرد

 

دیوید فینچر از تهیه‌کنندگان اجرایی «شکارچی ذهن» از احتمال توقف تولید این سریال جنایی خبر داد.

به گزارش اینترتیمنت ویکلی، آن‌طور که به نظر می‌رسد سریال پرطرفدار شکارچی ذهن (Mindhunter) یکی دیگر از بی‌شمار قربانیان سینمایی و تلویزیونی سال ۲۰۲۰ است.

دیوید فینچر از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال در اوایل سال جاری میلادی درباره ساخت یک فصل جدید تردید داشت و گفت شاید روزی در این باره فکر کند. مدتی به همین منوال گذاشت تا اینکه وی در یک مصاحبه جدید امیدهای طرفداران را در این باره ناامید کرد.

وی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وولچر در پاسخ به این که آیا ساخت فصل سوم از سریال شکارچی ذهن منتفی است، گفت:

احتمالا. این سریال به نسبت مخاطبینی که داشت، سریال پرهزینه‌ای بود. قرار بر این شد اول ساخت «منک» (درام سیاه و سفید فینچر برای شبکه نتفلیکس) را تمام کنیم سپس در این باره تصمیم بگیریم. اما صادقانه بگویم، فکر نمی کنم بتوان این فصل را با بودجه‌ای کمتر از آنچه صرف ساخت فصل دوم کردم، ساخت. از یک منظر باید در مورد لزوم توازن میان بودجه و میزان مخاطب نیز واقع‌بین بود.

فینچر افزود: ساخت «شکارچی ذهن» در هفته ۹۰ ساعت وقت می‌بُرد. این حجم از کار تمام زندگیتان را تحت شعاع قرار می‌دهد. وقتی کار تمام شد، حسابی خسته بودم و الان توانایی لازم برای شروع فصل سوم را در خودم نمی‌بینم.

یکی از سخنگویان نتفلیکس نیز در تکمیل اظهارات فینچر درباره سرنوشت فصل سوم این سریال جنایی، بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت شاید پنج سال دیگر.

مجموعه تلویزیونی «شکارچی ذهن» یک سریال جنایی ساخته جو پنهال است که اکتبر سال ۲۰۱۷ از نتفلیکس پخش شد. این سریال ماجراهای دو مأمور اف‌بی‌آی به نام‌های هولدن فورد و بیل تنچ و وندی همکار روانشناسان را دنبال می‌کند که در گفت‌وگو با قاتلان سریالی دنبال درک طرز فکر آنان هستند تا از انگیزه اصلی آنان برای ارتکاب جنایت رمزگشایی کنند.

 

منبع: ایرنا

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا