رونمایی از تیزر جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد / رقابت 38 فیلم کوتاه از فیلمسازان جوان

به گزارش عصرسینما، تیزر اولین «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» که از پنجشنبه 22 آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد.

از تیزر اولین «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» که با حضور 38 فیلم کوتاه در بخش مسابقه از پنجشنبه 22 آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد.

این تیزر با طراحی سارا کلاله و با استفاده از تصاویر فیلم‌های حاضر در جشنواره ساخته شده است.

فیلم‌های اولین «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» روی سایت ودیو به نشانی https://vodio.ir به صورت آنلاین به نمایش در آمده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این آثار اشتراک یک ماهه ودیو را با تخفیف 40 درصد ویژه جشنواره خریداری کرده و علاوه بر آثار جشنواره دیگر فیلم‌های سایت ودیو را نیز ببینند.

این جشنواره تا 29 آبان ادامه دارد و اختتامیه آن روز جمعه 30 آبان ماه با معرفی برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.

آثار برتر اولین «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» پس از اختتامیه در سایت فیلیمو https://www.filimo.com بازنشر خواهد شد.

برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سيروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره از «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به دبیری شهرام اسدزاده هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از اخبار و روند برگزاری «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com یا صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی https://www.instagram.com/Talentfilmfest و یا کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/talentfilmfest مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا