ساخت سریال «پارک‌ها ملی» با فیلمنامه ای از کوین کاستنر برای شبکه ای‌بی‌سی

 

ساخت سریال «پارک‌ها ملی» بر مبنای فیلمنامه کوین کاستنر که به دلیل کرونا به تعویق افتاده بود دوباره در دستور ساخت قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، شبکه ای‌بی‌سی که تحت حمایت دیزنی است، دستور ساخت پایلوت سریال درام «پارک‌های ملی» نوشته کوین کاستنر را صادر کرده است.

ای‌بی‌سی سال گذشته نتوانسته بود این پایلوت را فیلمبرداری کند چون پاندمی کرونا همه چیز را به هم ریخت. در نتیجه این استودیو تصمیم گرفت برنامه ساخته شدن این سریال توسط آرون هلبینگ که سازنده سریال است را تمدید کند.

داستان «پارک‌های ملی» درباره گروهی کوچک از ماموران سازمان خدمات پارک‌های آمریکاست که در حال حمایت از گنجینه‌های ملی، جرایم مختلفی را هم حل‌ و فصل می‌کنند.

کاستنر، هلبینگ و جان برد مسئولیت نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارند. آنتونی همینگوی تهیه‌کننده اجرایی سریال و کارگردان پایلوت آن است.

کوین کاستنر درباره نوشتن این پروژه گفت: “شرکای ما در ای‌بی‌سی به من محیطی بزرگ داده‌اند تا بتوانم از محدوده راحتی خودم خارج شوم و چیزی خاص تحویل دهم”.

منابع آگاه می‌گویند کوین کاستنر که در حال حاضر در سریال «یلوستون» محصول پارامونت نتوورک نقش‌آفرینی می‌کند، نقشی برای بازیگری در «پارک‌های ملی» نخواهد داشت.

«پارک‌های ملی» پنجمین دستور ساخت پایلوت ای‌بی‌سی در فصل ۲۰۲۱ و دومین پروژه باقی مانده از سال قبل است. سریال «تریاژ» هم سال ۲۰۲۰ فیلمبرداری شد اما به خاطر تاخیرهای پیش آمده هنوز سرنوشت پخش آن مشخص نیست.

کوین کاستنر

منبع: مهر

اخبار مشابه:

«رهایش کن» با کوین کاستنر صدرنشین باکس آفیس شد

واکنش رابرت دنیرو و کوین کاستنر به درگذشت شان کانری

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا