سه گانه کوتاه «آتی‌ساز» به کارگردانی آروند دشت آرای به پایان رسید

 

به گزارش عصرسینما، سه گانه کوتاه «آتی‌ساز» به کارگردانی آروند دشت آرای به پایان رسید.

تصویربرداری اپیزود سوم و مستقل فیلم «آتی‌ساز» به کارگردانی آروند دشت آرای و تهیه کنندگی امیرکیوان صالحی، هفته گذشته به اتمام رسید و به این ترتیب فیلم «آتیساز» با سه اپیزود مستقل آماده نمایش می شود.

«آتی‌ساز ۱»، یک فیلم کوتاه سی دقیقه ای، انتقادی اجتماعی در مورد طبقه متوسط تهران بود که در سال ۹۳ ساخته شد. «آتی‌ساز ۲»، فیلمی در مورد ۲ دختر خارجی که در تهران گم می‌شوند، بود که در سال ۹۴ ساخته شد و اینک سومین قسمت با داستانی مستقل درباره یک لابی من، به این مجموعه اضافه شده است.

این اپیزود درباره صابر یکی از لابی من های آتی ساز است که با حال روحی نامساعدش بناست بازنشسته شود. این اتفاق زندگی او را تحت الشعاع قرار داده و او دست به کارهایی می زند که با شخصیت سابقش در تضاد است.

از بازیگران اصلی «آتی‌ساز ۳» می توان به کاظم سیاحی، آزاده صمدی، امیراحمد قزوینی اشاره کرد.

همچنین عوامل تهیه و ساخت اپیزود سوم «آتی‌ساز» عبارتند از نویسنده: طلا معتضدی، مشاور کارگردان: مارین ون هولک، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینی، مدیر تصویربرداری: علیرضا برازنده، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، صدابردار: سعید زند، طراح صحنه: امیرحسین دوانی، طراح لباس: شایلان عشایری، منشی صحنه: شهره فهیمی، عکاس: نوشین جعفری، کیارش مسیبی، مجری طرح: آزاده میرزایی، مدیر تولید: هادی حیدری، جانشین تولید: ساناز باقری.

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا