فیلم جدید جانی دپ خریدار پیدا کرد

 

فیلم سینمایی «میناماتا» با نقش آفرینی جانی دپ توسط کمپانی مترو گلدوین مایر خریداری شد.

به گزارش ورایتی، شرکت MGM (مترو گلدوین مایر) فیلم جدید درام جانی دپ با نام «میناماتا» را خریداری کرده و تاریخ ۵ فوریه ۲۰۲۱ را که مناسب با حضور در فصل جوایز محسوب می‌شود، برای اکران این فیلم در نظر گرفته است.

کمپانی MGM حق اکران این فیلم سینمایی در کانادا، آلمان و سوئیس را دریافت کرده است. این اثر در ماه فوریه در جشنواره فیلم برلین به نمایش گذاشته شده بود.

قصه این فیلم که در سال ۱۹۷۱ روایت می‌شود، داستان یک عکاس خبرنگار (فوتوژورنالیست) به نام یوجین اسمیت را روایت می‌کند. او به ژاپن سفر می‌کند و توسط یک مترجم ژاپنی همراهی می‌شود. این عکاس به دلیل گرفتن عکس‌هایی بدون توجه به میزان خشونت در جنگ جهانی دوم شهرت زیادی پیدا کرد.

هیرویوکی سانادا، جون کونیمورا، ریو کاسه، تادانابو آسانو و بیل نای بازیگران این فیلم هستند. آندرو لویتاس کارگردان این اثر بوده و آن را از روی فیلمنامه‌ای نوشته دیوید کسلر و جیسون فرومن ساخته است. جانی دپ نیز به همراه چند تن دیگر تهیه کننده این فیلم سینمایی هستند.

از آنجا که برگزاری اسکار تا تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ عقب افتاده، مدت زمانی که به فیلم‌ها برای واجد شرایط شدن فیلم‌ها در این جوایز داده می‌شود نیز تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ تمدید شده است و به همین خاطر فیلم «میناماتا» می تواند مدعی اسکار ۲۰۲۱ باشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا