فیلم کوتاه قرمز آبی همزمان با دربی تهران آماده نمایش شد

به گزارش عصرسینما، فیلم کوتاه « قرمز آبی / Blue Red» به نویسندگی و کارگردانی احسان نصری، همزمان با نود و چهارمین دربی آماده نمایش و حضور در جشنواره‌ها شد.

فیلم کوتاه «قرمز آبی / Blue Red» به نویسندگی و کارگردانی احسان نصری، همزمان با نود و چهارمین دربی آماده نمایش و حضور در جشنواره‌ها شد.

فیلم کوتاه «قرمز آبی» چهارمین تجربه احسان نصری است. پیش از این سه فیلم کوتاه و یک اثر انیمیشن از این کارگردان در جشنواره‌های داخلی و خارجی خوش درخشیده و آخرین اثر او با عنوان «عشق درون» بهترین فیلم جشنواره کالاکاری هند و فینالیست جشنواره فیلم ایتالیا شده است.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «قرمز آبی» آمده است: “با تمام تضادها و تفاوت‌ها می‌شود هم رنگ شد و به اتحاد رسید، می‌شود قرمز و آبی تلفیق شود همچون بنفش، برای رسیدن به یک هدف…”.

احسان نصری، کارگردان «قرمز آبی» در خصوص این فیلم اظهار داشت: از آنجایی که مفهوم و محوریت این فیلم فوتبال است، تصمیم گرفتیم که آن را همزهمان با دربی آماده نمایش کنیم.

فیلم «قرمز آبی» ربط مستقیمی به تیم پرسپولیس و استقلال ندارد، بلکه این فیلم با نگاه متفاوتی به فوتبال و دربی‌های جهانی می‌پردازد و درکل اتحاد را فارغ از رنگ‌ها به مخاطب نشان می‌دهد.

اسامی عوامل فیلم «قرمز آبی» عبارتند از: تهیه‌کننده: اکرم خوشوقت، نویسنده و کارگردان: احسان نصری، بازیگران: صادق ادهم، امیرعلی رزاق نیا، پانیا رزاق نیا، فیلمبردار: مرتضی امینی، صدابردار: احمد بحری، طراح صحنه و لباس: سحر منتظری، طراح گریم: امیرحسین کیامرادی، موسیقی: نورا نیازی، صداگذار: مرتضی امینی، منشی صحنه: شکوه حسین پور، طراحی و ترکیب صدا: مرتضی امینی، عکاس: احمد بحری، تیزر: مرتضی امینی، طراح عنوان فیلم: شکوه حسین پور، اصلاح رنگ و نور: مرتضی امینی، آرش نقی پور، مدیر تولید: احسان نصری، میکس و مسترینگ: نورا نیازی، مرتضی امینی، تدوین: مرتضی امینی، آرش نقی پور، احمد بحری مشاور رسانه: تبسم کشاورز، ترنم کشاورز، طراح پوستر: Névine Berthet، کمپانی پخش: Pir&Pir Gallery germany اکرم خوشوقت.

 

فیلم کوتاه قرمز آبی

 

اخبار دیگری از سینمای کوتاه را در زیر می توانید بخوانید:

فیلم کوتاه «باور» روی میز تدوین رفت

کسب دو جایزه برای «گوسفندان ما را خواهند بلعید» از جشنواره فیلم انگلیسی

موفقیت فیلم کوتاه «جبرئیل» در جشنواره حقوق بشر کرامت اردن

شانس فیلم کوتاه «شهربازی» برای حضور در اسکار 2021

موفقیت فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره فیلم چینی

«سلام، آمدیم نبودید» با بازی ثریا قاسمی آماده نمایش می‌شود

«درد خفیف» آماده نمایش شد

پایان فیلمبرداری فیلم کوتاه «چند قدم آن طرف‌تر»

حضور «زنگ تفریح» در جشنواره فیلم بلغارستان

اتمام مراحل فنی و آماده نمایش شدن فیلم کوتاه «عوارض خروج»

موفقیت فیلم کوتاه «برزخ» در جشنواره فیلم برزیلی

پایان فیلمبرداری و آغاز تدوین فیلم کوتاه «رزا»

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا