ماجرای استفاده ستاره های بالیوود از مواد مخدر ابعاد بزرگتری به خود گرفت

 

پلیس هندوستان سه هنرپیشه مشهور بالیوود ازجمله دیپیکا پادوکُن را به خاطر اتهام مواد مخدر تحت پیگرد قرار داد.

به گزارش یو اس اِی تودِی، مقامات دهلی نو گفتند که سه بازیگر بالیوود، از جمله ستاره برجسته دیپیکا پادوکن، روز شنبه به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اتهام ارتباط با فروشندگان و کارتل های مواد مخدر توسط آژانس مواد مخدر هند تحت بازجویی قرار گرفتند.

پادوکُن، اولین کسی بود که وارد دفتر هیئت کنترل مواد مخدر در بمبئی شد. او اوایل هفته سر صحنه فیلمبرداری یک فیلم سینمایی در تفرجگاه ساحلی غربی گوا احضاریه ای دریافت کرده بود.

 

 

بعداً ویدئویی که به صورت زنده از کانال های خبری تلویزیون هند پخش شد، نشان می داد که شرادا کاپور و سارا علی خان نیز برای بازجویی به دفتر آژانس رسیده اند.

هنوز جزئیاتی از این جلسات بازجویی منتشر نشده است.

آژانس مواد مخدر هندوستان در بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات مواد مخدر بالیوود را پس از مرگ بازیگر جوان سوشانت سینگ راجپوت که جسد وی در ماه ژوئن در محل اقامت وی در بمبئی پیدا شد، آغاز کرد. تحقیقات در این زمینه در حال انجام است.

 

 

پادوکن یکی از بیش از ده نفری است که با صنعت فیلم سازی هندی کار می کند و طی دو هفته گذشته توسط آژانس مواد مخدر و در ارتباط با مرگ راجپوت مورد بازجویی قرار گرفته است.

روز جمعه کاریشما پراکاش مدیر برنامه های او نیز بازجویی شد.

کاران جوهان، فیلمساز برجسته بالیوود، روز جمعه در بیانیه ای گفت که ادعاهای مصرف مواد مخدر در مهمانی که در ژوئیه سال گذشته در محل اقامت وی برگزار شده، “نادرست و بی اساس” است. پاسخ او پس از انتشار یک فیلم قدیمی از یک مهمانی پرتحرک ستاره های بالیوودی در محل سکونت وی که در شبکه های اجتماعی پخش شد انجام می پذیرد.

 

منبع: فارس

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا