مایکل جی. فاکس: بدترین غرایزی که در بشریت وجود دارد از ترامپ دیده شد

 

مایکل جی. فاکس که برای بازی در فیلم «بازگشت به آینده» شناخته می‌شود، دونالد ترامپ را با شخصیت شرور این فیلم مقایسه کرد.

به گزارش ایندیپندنت، مایکل جی. فاکس بازیگر فیلم سینمایی «بازگشت به آینده» ریاست جمهوری ترامپ را تقبیح و او را با شخصیت شرور فیلم سینمایی «بازگشت به آینده» مقایسه کرد. این بازیگر در روز انتخابات آمریکا با گاردین صحبت کرده بود که به تازگی منتشر شده است.

فاکس به این روزنامه گفت: بدترین غرایزی که در بشریت وجود دارد از ترامپ دیده شد و من به شدت از آن متنفر هستم. گویی که شخصیت “بیف”، رئیس جمهور است. بیف، یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های منفی در مجموعه فیلم‌های سینمایی «بازگشت به آینده» بود که به خاطر خشونت و خودخواهی آسیب زننده اش شناخته می‌شود، این کاراکتر توسط توماس ویلسون بازی شد.

باب گیل، خالق مجموعه فیلم‌های «بازگشت به آینده» پیش از این گفته بود که در خلق شخصیت بیف از دونالد ترامپ الهام گرفته است. در سال ۱۹۸۵ که این فیلم سینمایی منتشر شد، یک تاجر و توسعه دهنده املاک بود. در قسمت دوم فیلم سینمایی «بازگشت به آینده» نیز کاملا مشخص است که شخصیت بیف به یک تاجر قدرتمند تبدیل می‌شود.

فاکس همچنین در مصاحبه خود یادآور شد که ترامپ خبرنگار معلول نیویورک تایمز را در سال ۲۰۱۶ مسخره کرد.

او گفت: وقتی می بینی یک گروه خاص مورد تمسخر قرار می گیرد بسیار ناراحت کننده است. فاکس که خودش نیز به بیماری پارکینسون مبتلاست گفت که این کار بسیار بی معنی و کاملا بی ارزش است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا