محسن تنابنده ساخت فصل هفتم «پایتخت» را منتفی اعلام کرد

 

به گزارش عصرسینما، محسن تنابنده ساخت فصل جدید سریال «پایتخت» برای پخش در ایام تعطیلات نوروز را منتفی اعلام کرد.

محسن تنابنده بازیگر، سرپرست گروه نویسندگان و طراح سریال تلویزیونی «پایتخت» با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: “لطفا دست از تخریب و عقیم‌سازی بردارید. پایتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پیدا کرده است و در حد سوادمان آیینه‌ای بوده در برابرجامعه با تمام کاستی‌هایش که به آن واقفم، تلاش شما هم همه این بوده که با مسموم کردن فضا و معنا سازیهای بیهوده و استخراج مفاهیم عجیب غریب از «پایتخت» دستاویز و ملعبه‌ای بسازید برای انتقام گیریهاتون از جناح مخالف یا ابراز وجود آنهم با نسبت دادن نظراتتان به مردم که هیچگاه هم رای با شما نبوده. . بگذریم

هموطنان عزیزم امسال هم علارغم فرصت بسیار کوتاه تا نوروز و به رغم همکاریهای سازمان و توافقات صورت گرفته تلاش کردیم مقدمات پایتختی جدیدو در خورشان شما بسازیم که شرایط مهیا نشد، یعنی من توانشو نداشتم و از همین جا از محضر همتون عذر خواهی میکنم تا فرصتی دیگر و فضایی پالوده تر. (با احترام و تشکر از همه جراید ورسانه‌های خبری مخالف و موافق و منتقدینی که دغدغه کمال و رشد و پیشرفت آثار را دارند)

کوچک همه شما مردم شریف محسن تنابنده”.

 

سریال پایتخت
سریال پایتخت

 

 

به گزارش عصرسینما، در روزهای اخیر خبرها و حاشیه های مختلفی پیرامون فصل هفتم سریال تلویزیونی «پایتخت» منتشر شده است.

از جمله این اخبار میتوان به دستمزد نجومی محسن تنابنده اشاره کرد که توسط منابع غیر رسمی اعلام شده که تنابنده درخواست دستمزدی پنج میلیارد تومانی برای حضور در سریال «پایتخت» را کرده است.

خبر دیگر اما، حذف سرا و نیکا فرقانی اصل دو خواهر دو قلو که بازیگر نقش دختران نقی معمولی بودند، از فصل هفتم سریال «پایتخت» و به دلیل انتشار عکس ها و ویدیوهایی از آنها در شبکه های اجتماعی است.

فصل ششم سریال «پایتخت» که نوروز امسال از تلویزیون پخش شد، به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه کاره ماند و آن زمان محسن تنابنده و سیروس مقدم کارگردان این سریال قول داده بودند که ادامه «پایتخت» ساخته خواهد شد.

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا