مستندساز برنده اسکار: ترامپ نبوغ شیطانی دارد / می‌خواهد با ابتلا به کرونا همدردی مردم را جلب کند

 

مایکل مور مستندساز و فیلمساز مشهور آمریکایی معتقد است خبر ابتلای ترامپ به بیماری کرونا جعلی است.

به گزارش ایندیپندنت، مایکل مور مستند ساز جنجالی شک و تردید خود را درباره ابتلای ترامپ به کرونا ابراز کرد و گفت این خبر جعلی است.

وی گفت: درباره ترامپ یک حقیقت مطلق وجود دارد و آن اینکه او یک دروغگوی همیشگی، مطلق، بی‌رحم، بی‌باک و حرفه‌ایست. یک دروغگوی سریالی، یک دروغگوی اثبات شده. چقدر از دروغ‌های او را واشینگتن پست در این چهار سال ثابت کرده است؟ ۲۵ هزار مورد؟ دروغگویی که حداقل هر ساعت دو بار دروغ می‌گوید. به همه آدم‌های بدی که در زندگی‌تان می‌شناختید فکر کنید. حتی بدترین آن‌ها هم نمی‌توانستد چنین دروغ‌هایی بگویند.

مور همچنین پرسیده: چند نفر از آدم‌های روی کره زمین حرف او را امروز باور می‌کنند؟ آیا او اعتماد شما را جلب کرده است؟

وی تاکید کرد: چرا ترامپ باید حالا حقیقت را بگوید؟

وی در ادامه در فیس بوکش نوشت: چرا حالا باید حرف‌هایش را باور کرد؟ ترامپ یک تاریخ حسابی درباره سلامتش دارد. دکتر نیویورکی که پزشک همیشگی اوست یعنی دکتر بورن اشتاین چند سال پیش تایید کرد که او در نامه تبلیغاتی‌اش برای انتخابات قبلی متن کامل نامه را به پزشکش دیکته کرده است. بعد پزشک کاخ سفید گفت او می‌تواند ۲۰۰ سال! زندگی کند. حالا چرا این سفر اضطراری را به مرکز پزشکی والتر رید رفته تا وضعیت فیزیکی‌اش را درست کند؟

مور افزود ترامپ می‌تواند ویروس داشته باشد اما دروغ‌های او درباره ویروس باید مور د توجه واقع شود.

مایکل مور افزود که ترامپ طبق نظرسنجی‌ها به این نتیجه رسیده که از جو بایدن عقب است و حالا امیدوار است با تظاهر به ابتلا به ویروس کرونا بتواند همدردی مردم را جلب کند.

مور افزوده است: دموکرات‌ها، لیبرال‌ها، رسانه‌ها و دیگران همیشه اشتباه کرده‌اند که با او به عنوان یک فرد بد و کثیف رفتار کرده‌اند. او همه این چیزها هست، اما آدم زرنگ و باهوشی هم هست. او از کومی پیش افتاد. از مولر پیش افتاد. او در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه از ۲۰ جمهوری‌خواه دیگر جلو افتاد و همین کار را با دموکرات‌ها هم کرد و با رای کمتر از رقیبش به کاخ سفید رفت.

کارگردان «بولینگ کلمباین» افزود: او یک نبوغ شیطانی دارد و می‌خواهد با ابتلا به کووید ۱۹ همدردی مردم را جلب کند.

 

منبع: مهر

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا