پیوستن کمدین برنده جایزه امی به فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری»

 

کارول برنت، کمدین و بازیگر برنده ۶ جایزه امی به‌ عنوان بازیگر مهمان در بخش دوم فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» (Better Call Saul) حضور خواهد داشت.

پخش نیمه دوم فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» از روز دوشنبه، ۱۱ جولای (سه‌شنبه، ۲۱ تیر به وقت ایران) آغاز خواهد شد که دقیقا ۲ هفته دیگر خواهد بود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که بازیگر جدید دیگری در فصل پایانی این سریال محبوب و تحسین شده حضور خواهد داشت. کارول برنت، کمدین و بازیگر برنده ۶ جایزه امی به‌ عنوان بازیگر مهمان در بخش دوم فصل ششم سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» حضور دارد و او نقش شخصیتی به‌ نام ماریون را بازی کرده است.

برنت در واکنش به این خبر که توسط شبکه AMC منتشر شده، گفت که او بسیار هیجان‌زده است که بخشی از این سریال بوده است. پیش از این بازگشت برایان کرانستون و آرون پال به‌ عنوان بازیگر مهمان در فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» تایید شده بود که این دو بازیگر بار دیگر نقش والتر وایت و جسی پینکمن را قرار است بازی کنند که می‌توان انتظار داشت که در اواخر سریال شاهد حضور آن‌ها باشیم. در حال حاضر جزئیات بیشتری در دسترس نیست.

فصل ششم و پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» در ۱۳ قسمت تولید شده که ۷ قسمت اول در قالب بخش اول از شبکه AMC پخش شده‌اند که نیمه اول با یک کلیف‌هنگر و صحنه شوکه کننده به پایان رسید و بخش دوم فصل پایانی سریال بهتره با ساول تماس بگیری دارای ۶ قسمت خواهد بود. قسمت پایانی فصل ششم سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» در روز دوشنبه، ۲۴ آگست (سه‌شنبه ۲۵ مرداد به وقت ایران) از شبکه AMC پخش خواهد شد.

باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل، ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر، جاناتان بنکس در نقش مایک ارمنترات، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ، مایکل ماندو در نقش ناچو و تونی دالتون در نقش لالو، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مانند پنج فصل گذشته، وظیفه ساخت فصل پایانی سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» بر عهده وینس گیلیگان و پیتر گولد خواهد بود.

سریال «بهتره با ساول تماس بگیری»

منبع: زومجی

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا