کارگردان «اکس ماکینا» به سراغ ساخت فیلم ترسناک می‌رود

 

الکس گارلند کارگردان فیلم معمایی «اکس ماکینا» که مورد توجه قرار گرفت و توانست فروش خوبی را داشته باشد قرار است که یک فیلم ترسناک تولید کند.

به گزارش ددلاین، الکس گارلند نویسنده و کارگردان فیلم‌هایی مانند «28 روز بعد»، «دِرِد»، «اکس ماکینا» و همینطور «نابودی» قصد تولید یک فیلم سینمایی ترسناک را دارد.

این فیلم در مرحله انتخاب بازیگر و سرمایه‌گذاری قرار دارد و در تابستان سال آینده جلوی دوربین می‌رود. او در مصاحبه جدیدش گفته است که فیلمنامه ترسناک کم هزینه‌ای نوشتم که داستان آن در انگلیس می‌گذرد.

این نویسنده می‌گوید که در حال نوشتن فیلمنامه‌ای درباره اعتراضات این سال‌های اخیر بوده که به باور او سطحی و بی‌اثر بوده است. البته او معقتد است که جنبش جان سیاهان مهم است متفاوت‌تر از دیگر جنبش‌های معترض بوده است. او می‌گوید با نافرمانی مدنی باید به نابودی برخی چیزها اقدام کرد برای همین در این مدت در حال نگارش درباره نیاز به درهم شکستن و نابودی بودم.

او در این حین ایده فیلم ترسناکی به ذهنش می‌رسد و شروع به نوشتن آن می‌کند.

قبل‌تر گزارش شده بود که قرار است تا او بر اساس پی‌نماهای «موجود باتلاقی» فیلمی بسازد، اما در مصاحبه‌ای اعلام کرد که باتوجه به اینکه نویسنده این پی‌نما یعنی آلن مور گفته است که دوست ندارد کسی بر اساس کمیک‌بوک‌هایش فیلم بسازد، با وجود اینکه به انجام این کار علاقه‌مند است این کار را نمی‌کند.

 

منبع: تسنیم

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا