کرونا در میان بازیگران افتاده / لاله اسکندری هم به این ویروس مبتلا شد + عکس

 

به گزارش عصرسینما، پس از محمدرضا گلزار و نوید محمدزاده؛ لاله اسکندری نیز اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

روز گذشته خبر ابتلای محمدرضا گلزار به ویروس کرونا منتشر شد و صبح امروز نیز نوید محمدزاده هم اعلام کرد که به این ویروس مبتلا شده است. اما هنوز چند ساعتی از این خبر نگذشته بود، که لاله اسکندری دیگر بازیگر سینما و تلویزیون نیز خبر ابتلای خود به ویروس کرونا را رسانه ای کرد.

اسکندری نیز همون نوید محمدزاده با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر ابتلایش به ویروس کرونا را اعلام کرده است.

لاله اسکندری با انتشار عکسی از خود چنین نوشته است: “زره پوش شدن هم اثر نکرد و متاسفانه الان خبر دادند که تست کرونایم مثبت شده. باوجود رعایت کردن و حفظ پروتکل های بهداشتی من‌میزبان ویروس کرونا شدم. دوستان عزیز لطفا کرونا را جدی بگیریم. و من نگران دوستان و همکاران خوبم در سریال در حال فیلمبرداریم هستم که در چند روز گذشته همراهم بودن و من بی اطلاع از داشتن کرونا در کنارشان بودم”.

 

 

به گزارش عصرسینما، از چندی پیش ویروس کرونا با قدرت و شدت بیشتری در کشورمان و بین مردم در حال تکثیر است و مسئولان بهداشتی از آن به عنوان موج سوم کرونا نام میبرند.

با این حال تعدادی از پروژه های سینمایی و تلویزیونی بدون وقفه در حال فعالیت و کار هستند و این خطر ابتلای بازیگران و سایر عوامل این آثار به ویروس کرونا را افزایش میدهد.

سینمای ایران در ماه های اخیر دو چهره مطرح خود، خسرو سینایی و اکبر عالمی را به دلیل ابتلایشان به ویروس کرونا از دست داده است.

 

عصرسینما برای لاله اسکندری، نوید محمدزاده، محمدرضا گلزار و سایر هموطنانی که این روزها با بیماری کرونا دست و پنجه نرم میکنند آرزوی سلامتی و بهبودی دارد.

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا