پایان فیلمبرداری جدیدترین فیلم ام. نایت شیامالان

 

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پیری» جدیدترین ساخته «ام. نایت شیامالان» کارگردان مطرح سینمای هالیوود که سه گانه «شیشه» را در کارنامه داشته به پایان رسید.

«پیری» به کارگردانی نویسندگی و تهیه کنندگی «ام. نایت شیامالان» اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد. این فیلم براساس رمان گرافیکی «قلعه شن» ساخته پیر اسکار لوی و فردریک پیترز ساخته شده‌ است.

الیزا اسکلن در نقش اولین، توماسین مک کنزی، آرون پیر، الکس ولف، ویکی کریپس، ابی لی، نیکی آموکا-برد، کن لئونگ، گائیل گارسیا برنال، روفوس سیول، امبت داویدتز و ایمون الیوت از جملهع بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «پیری» به ایفای نقش پرداخته اند.

در اکتبر ۲۰۱۹ اعلام شد که ام. نایت شیامالان در حال همکاری با یونیورسال پیکچرز برای انتشار دو فیلم مهیج جدید است که شیامالان آن‌ها را می‌نویسد، تهیه و کارگردانی می‌کند.

در ماه مه سال ۲۰۲۰، الیزا اسکنلن، توماسین مک کنزی، آرون پیر، الکس ولف و ویکی کریپس برای پیوستن به بازیگران وارد مذاکره شدند.

فیلمبرداری اصلی همراه با فاش شدن عنوان فیلم در تاریخ ۲۶ سپتامبر سال ۲۰۲۰ رسماً آغاز شد. در ابتدا قرار بود در ۲۶ فوریه همان سال اکران شود، اما به دلیل دنیاگیری کرونا ویروس به تأخیر افتاد.

ام. نایت شیامالان بیشتر به خاطر ساخت فیلم‌های فراطبیعی و ترسناک شهرت دارد. هم چنین او معروف به فیلمبرداری در فیلادلفیای پنسیلوانیا می‌باشد. او را بارها با کارگردان‌های بزرگی هم چون استیون اسپیلبرگ و آلفرد هیچکاک مقایسه کرده‌اند.

 

پایان فیلمبرداری جدیدترین فیلم ام

 

منبع: میزان

خبر مرتبط زیر را نیز می توانید بخوانید:

ام. نایت شیامالان فیلم جدیدش را کلید زد + پوستر جالب توجه آن

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا